o nas - Ice Joy szkółka łyżwiarska. Nauka jazdy na łyżwach Warszawa.

Idź do spisu treści

Menu główne:

IceJoy

''

Kochamy jazdę na łyżwach i pragniemy podzielić się tym uczuciem z Tobą, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.

Znajdziesz wśród nas ludzi z pasją, nastawionych na samodoskonalenie i uwielbiąjących aktywnie spędzać wolny czas. Nasi instruktorzy to osoby pełne pasji i uśmiechu, łączące profesjonalizm z wiedzą o potrzebach osób jeżdżących na łyżwach rekreacyjnie. Każdy z instruktorów IceJoy szedł drogą, na którą terazmy Cię zapraszamy.

Nie znajdziesz tu byłych zawodników i medalistów z zadartymi wysoko nosami, tylko ludzi takich jak Ty, trenerów doskonale znających Twoje potrzeby. Instruktorzy IceJoy są żywym dowodem na to, że na łyżwach możesz zacząć jeździć w każdej chwili i być dumnym z efektów.

Zaufały nam już setki warszawskich łyżwiarzy! Mamy nadzieję, że dołączysz do nich i Ty!

Ania Wenelska z Zespołem IceJoy.

RODZINA ICEJOY

Ania Wenelska

Ania Wenelska

Jestem założycielką szkółki łyżwiarskiej IceJoy, instruktorem łyżwiarstwa figurowego i absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka. Na łyżwach jeżdżę od dziecka, a miłością do nich, zarażam swoich uczniów już ósmy rok. Uczę przede wszystkim jazdy figurowej, ale nauka ze mną to również solidne podstawy jazdy, które przydadzą się jako baza w każdym stylu jazdy na łyżwach. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie tak, by niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania, mógł wyciągnąć z zajęć jak najwięcej dla siebie.
Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć na lodzie z dziećmi niepełnosprawnymi. Jazda na łyżwach może być świetną formą rehabilitacji!
Aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie są receptą na długie i szczęśliwe życie. Poza lodowiskiem udzielam porad żywieniowych, po które serdecznie Was zapraszam!

Sylwia Taras

Sylwia

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej a jazdę na łyżwach zaczęłam w dzieciństwie uczęszczając do szkółki łyżwiarskiej.
Miłością do uczenia zaraziła mnie starsza siostra, Ania Wenelska.
Pracuję jako instruktor jazdy na łyżwach już 3 rok.
Uwielbiam pracować z dziećmi i obeserwować ich szybkie postępy :)
Zajęcia zawsze prowadzę w taki sposób, aby była to zarazem świetna zabawa jak i cenna nauka.
Udzielam lekcji również w języku angielskim.
Cechuje mnie cierpliwość, pomysłowość, ale jako umysł ściesły również dokładność!


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
facebook